IHLP1212ABERR47M11
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание IHLP1212ABERR47M11
INDUCTOR POWER .47UH 6.4A SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия IHLP®
Inductance 470nH
Current 6.4A
Current - Saturation 7A
Current - Temperature Rise 6.4A
Допустимые отклонения емкости ±20%
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 19.5 mOhm Max
Корпус (размер) 0.142" L x 0.118" W x 0.047" H (3.60mm x 3.00mm x 1.20mm)
Тип монтажа Поверхностный
Рабочая температура -55°C ~ 125°C
Frequency - Test 100kHz