CDRH104RNP-101NC
Наименование
Кол-во
Цена
CDRH104RNP-101NC (SUMIDA) 712 49.59
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия CDRH
Inductance 100µH
Current 1.35A
Current - Saturation 1.35A
Current - Temperature Rise 1.25A
Допустимые отклонения емкости ±30%
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 304 mOhm Max
Корпус (размер) 0.413" L x 0.405" W x 0.157" H (10.50mm x 10.30mm x 4.00mm)
Тип монтажа Поверхностный
Рабочая температура -40°C ~ 100°C
Frequency - Test 100kHz
Сфера применения Power Supplies
Tolerance ±30%