B82462G4103M
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание B82462G4103M
INDUCTOR POWER 10UH 1.5A SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Inductance 10µH
Current 1.5A
Current - Saturation 1.3A
Тип Ferrite Core
Допустимые отклонения емкости ±20%
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
DC Resistance (DCR) 62 mOhm Max
Self Resonant Freq 31MHz
Корпус (размер) 0.248" L x 0.248" W x 0.118" H (6.30mm x 6.30mm x 3.00mm)
Тип монтажа Поверхностный
Frequency - Test 100kHz