DR-25-1/4-0-SP
Наименование
Кол-во
Цена
DR-25-1/4-0-SP (TE CONNECTIVITY) 5 843.09
Описание DR-25-1/4-0-SP
HEATSHRINK 1/4"X150' SPL BK
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия DR-25
Тип Tubing, Semi Rigid
Shrinkage Ratio 2 to 1
Length 150.0' (45.7m)
Inner Diameter - Supplied 0.250" (6.4mm)
Inner Diameter - Recovered 0.125" (3.2mm)
Recovered Wall Thickness 0.035" (0.89mm)