DR-25-1/2-0-SP
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание DR-25-1/2-0-SP
HEATSHRINK 1/2"X150' SPL BK
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия DR-25
Тип Tubing, Semi Rigid
Shrinkage Ratio 2 to 1
Length 150.0' (45.7m)
Inner Diameter - Supplied 0.500" (12.7mm)
Inner Diameter - Recovered 0.250" (6.4mm)
Recovered Wall Thickness 0.048" (1.22mm)