Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| NCP1034DR2G | 12 | 244.20 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Корпус (размер) | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Рабочая температура | -40°C ~ 125°C |
| Isolated | Нет |
| Cuk | Нет |
| Divider | Нет |
| Inverting | Нет |
| Doubler | Нет |
| Flyback | Нет |
| Boost | Нет |
| Buck | Да |
| Напряжение питания | 10 V ~ 18 V |
| Duty Cycle | 80% |
| Частота -макс. | 500kHz |
| Число выходов | 1 |
| PWM Type | Voltage Mode |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |