NFE61HT101Z2A9L
Наименование
Кол-во
Цена
NFE61HT101Z2A9L (MURATA) 1840 102.90
Описание NFE61HT101Z2A9L
FILTER LC HIGH FREQ 100PF 2706
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, NFE61H
Напряжение 100V
Current 2A
Емкость 100pF