NFE31PT152Z1E9L
Частотный фильтр
Наименование
Кол-во
Цена
NFE31PT152Z1E9L (MURATA) 2880 42.13
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, NFE31P
Напряжение 25V
Current 6A
Емкость 1500pF