S34B-PHDSS(LF)(SN)
Наименование
Кол-во
Цена
S34B-PHDSS(LF)(SN) (JST MANUFACTURING) 650 225.12
Описание S34B-PHDSS(LF)(SN)
CONN HEADER PHD SIDE 34POS 2MM
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия PHD
Contact Type Male Pin
Connector Type Header, Shrouded
Number of Positions 34
Number of Positions Loaded All
Pitch 0.079" (2.00mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.079" (2.00mm)