DF30FC-34DP-0.4V(82)
Наименование
Кол-во
Цена
DF30FC-34DP-0.4V(82) (HIROSE ELECTRIC) 6 103.32
Описание DF30FC-34DP-0.4V(82)
CONN PLUG 34POS 0.4MM SMD GOLD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия DF30
Connector Type Header, Center Strip Contacts
Number of Positions 34
Pitch 0.016" (0.40mm)
Number of Rows 2
Тип монтажа Поверхностный
Contact Finish Gold
Mated Stacking Heights 0.9mm
Height Above Board 0.031" (0.80mm)