DF13-40DS-1.25C
Версия для печати
Цена
Описание DF13-40DS-1.25C
CONN SOCKET HOUSING 40POS 1.25MM
Серия DF13
Connector Type Receptacle
Contact Type Female Socket
Number of Positions 40
Pitch 0.049" (1.25mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.049" (1.25mm)