DF13-30DS-1.25C
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание DF13-30DS-1.25C
CONN SOCKET HOUSING 30POS 1.25MM
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия DF13
Connector Type Receptacle
Contact Type Female Socket
Number of Positions 30
Pitch 0.049" (1.25mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.049" (1.25mm)