Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| SMBJ18A | 14320 | 3.66 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Серия | SMBJ |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 18V |
| Voltage - Breakdown | 20V |
| Мощность (Ватт) | 600W |
| Polarization | Unidirectional |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AA, SMB |
| Корпус | SMB |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| AM1D-0505SZ | 1 | 765.90 руб. | |
| BC817-16 (YJ) | 280000 | 1.24 руб. | |
| REF192GS (INTERNATIONAL RECTIFIER) | 97 | 457.92 руб. | |