MMSZ33T1G
Наименование
Кол-во
Цена
MMSZ33T1G (ONSEMI) 41 7.92
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900mV @ 10mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 50nA @ 23.1V
Допустимые отклонения емкости ±5%
Power - Max 500mW
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohm
Тип монтажа Поверхностный
Корпус (размер) SOD-123
Корпус SOD-123
Рабочая температура -55°C ~ 150°C
Product Change Notification Wire Change 08/Jun/2009
Tolerance ±5%