MMBZ6V8ALT1G
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание MMBZ6V8ALT1G
TVS ZENER DUAL 24W CA 6.8V SOT23
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Product Change Notification Possible Adhesion Issue 11/July/2008 Wire Change 08/Jun/2009
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 4.5V
Voltage - Breakdown 6.46V
Мощность (Ватт) 24W