MH1608-600Y
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание MH1608-600Y
BEAD FERRITE 60 OHM 3A 1608
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия MH
Impedance @ Frequency 60 Ohm @ 100MHz
Current Rating 3A
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max