Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MF-R185 (BOURNS) | 264 | 23.56 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Корпус (размер) | Radial |
| Time to Trip | 8.7s |
| R Min/Max | 0.040 ~ 0.070 Ohm |
| Current - Trip (It) | 3.7A |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 1.85A |
| Current - Max | 40A |
| Серия | MF-R |
| Voltage - Max | 30V |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| CAY16-103J4LF | 8 |
|
|
| SSB44-E3/52T (VISHAY) | 10 | 14.38 руб. | |