Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MF-R075 (BOURNS) | 4560 | 21.08 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Корпус (размер) | Radial |
| Time to Trip | 6.3s |
| R Min/Max | 0.180 ~ 0.400 Ohm |
| Current - Trip (It) | 1.5A |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 750mA |
| Current - Max | 40A |
| Серия | MF-R |
| Voltage - Max | 60V |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 2Д522Б (БРЕСТ) | 830 | 76.32 руб. | |
| VS-30BQ100TRPBF | 1600 | 26.64 руб. | |
| КТ829А (БРЯНСК) | 1057 | 89.04 руб. | |