Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| MBRS340 (HOTTECH) | 960 | 11.57 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 525mV @ 3A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Current - Average Rectified (Io) | 4A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2mA @ 40V |
| Diode Type | Schottky |
| Скорость | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Корпус (размер) | DO-214AB, SMC |
| Корпус | SMC |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| 74HC32D.653 (NXP) | 54 | 14.55 руб. | |
| ADP1613ARMZ-R7 | 788 | 78.46 руб. | |
| К553УД2 | 800 | 49.66 руб. | |
| К553УД2 | 800 | 44.97 руб. | |
| КТ840А | 316 | 139.86 руб. | |