MBRM2H100T3G
Наименование
Кол-во
Цена
MBRM2H100T3G (ONSEMI) 2 43.52
Параметр
Значение
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 840mV @ 2A
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20µA @ 100V
Diode Type Schottky
Скорость Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)