M5010012
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание M5010012
MODULE POWER 100A 600V SCR CC
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Other Related Documents SCR Module Selection Guide Declaration of Conformity
Structure Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1)
Number of SCRs, Diodes 2 SCRs, 2 Diodes
Voltage - Off State 600V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA
Current - On State (It (RMS)) (Max) 100A (DC)
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 1500A @ 60Hz