EXC-3BP121H
Наименование
Кол-во
Цена
EXC-3BP121H (PANASONIC) 54 1.65
Описание EXC-3BP121H
BEAD CORE 120 OHM 500MA 0603 SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EXC3B
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Current Rating 500mA
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max