ECS-250-20-30B-TR
Наименование
Кол-во
Цена
ECS-250-20-30B-TR (ECS) 4 118.98
Описание ECS-250-20-30B-TR
CRYSTAL 25.000 MHZ 20PF SMD
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия ECX-53B
Тип MHz Crystal
Частота 25MHz
Frequency 25MHz
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 20pF
Operating Mode Fundamental
Рабочая температура -20°C ~ 70°C
Тип монтажа Поверхностный
Корпус (размер) 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Высота 0.033" (0.85mm)