DSEP30-06B
Цена
DSEP30-06B (IXYS) 55 514.94
Параметр
Значение
Current - Average Rectified (Io) 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.51V @ 30A
Серия HiPerFRED™
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current - Reverse Leakage @ Vr 250µA @ 600V
Diode Type Standard
Скорость Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)