CM800DU-12H
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание CM800DU-12H
IGBT MOD DUAL 600V 800A U SER
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия IGBTMOD™
Конфигурация Half Bridge
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 3.15V @ 15V, 800A
Current - Collector (Ic) (Max) 800A
Current - Collector Cutoff (Max) 2mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce 70.4nF @ 10V
Power - Max 1500W