CM50RL-24NF
Наименование
Кол-во
Цена
CM50RL-24NF (MITSUBISHI) 1 23 236.35
Описание CM50RL-24NF
IGBT MOD 7PAC 1200V 50A NF SER
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия IGBTMOD™
Конфигурация Three Phase Inverter with Brake
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 3V @ 15V, 50A
Current - Collector (Ic) (Max) 50A
Current - Collector Cutoff (Max) 1mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce 8.5nF @ 10V
Power - Max 390W