CM150DU-34KA
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Описание CM150DU-34KA
IGBT MOD DUAL 1700V 150A KA SER
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия IGBTMOD™
Конфигурация Half Bridge
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 1700V
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 4V @ 15V, 150A
Current - Collector (Ic) (Max) 150A
Current - Collector Cutoff (Max) 1mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce 21nF @ 10V
Power - Max 1100W