CLA50E1200HB
Версия для печати
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
SCR Type Standard Recovery
Voltage - Off State 1200V
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
Voltage - On State (Vtm) (Max) 1.6V
Current - On State (It (AV)) (Max) 50A
Current - On State (It (RMS)) (Max) 79A
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA
Current - Hold (Ih) (Max) 75mA
Current - Off State (Max) 50µA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 550A, 590A
Рабочая температура -40°C ~ 150°C