CG0603MLA-18KE
Наименование
Кол-во
Цена
CG0603MLA-18KE (BOURNS) 2280 5.34
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Varistor Voltage 22V
Current-Surge 30A
Число каналов 1
Maximum AC Volts 14VAC
Maximum DC Volts 18VDC