BYS10-45-E3/TR
Диод Шоттки 45В, 1,5А, 500нс
Наименование
Кол-во
Цена
BYS10-45-E3/TR (VISHAY) 2640 9.90
Параметр
Значение
Current - Reverse Leakage @ Vr 500µA @ 45V
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500mV @ 1A
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Schottky
Скорость Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)