BTA24-600CW
Симистор на 25 ампер 600 вольт, бесснабберный, изолированный корпус
Цена
BTA24-600CW 196 59.44
Параметр
Значение
Current - Hold (Ih) (Max) 50mA
Серия Snubberless™
Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Voltage - Off State 600V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A
Current - On State (It (RMS)) (Max) 25A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V