BTA12-600TWRG
Цена
BTA12-600TWRG (STMICROELECTRONICS) 2 496.58
Параметр
Значение
Triac Type Logic - Sensitive Gate
Конфигурация Single
Current - Hold (Ih) (Max) 10mA
Voltage - Off State 600V
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A, 126A
Current - On State (It (RMS)) (Max) 12A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V