Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BT137-800E | 720 | 17.56 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Triac Type | Logic - Sensitive Gate |
| Тип монтажа | Выводной |
| Конфигурация | Single |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 20mA |
| Voltage - Off State | 800V |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 10mA |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 65A, 71A |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 8A |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.5V |
| Корпус | TO-220AB |
| Корпус (размер) | TO-220-3 |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BT138-800E (PHILIPS) | 533 | 97.44 руб. | |
| CD4541BE (TEXAS INSTRUMENTS) | 5 | 49.66 руб. | |
| CNY17-3 (EVERLIGHT) | 2259 | 20.35 руб. | |
| ULN2003A (TOSHIBA) | 5433 | 30.53 руб. | |