BT134-600
Версия для печати TRIAC 600V, 4A, Igt=35mA
Наименование
Кол-во
Цена
Параметр
Значение
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
Current - On State (It (RMS)) (Max) 4A
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 25A, 27A
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA
Voltage - Off State 600V
Current - Hold (Ih) (Max) 15mA