BLM21BB750SN1D
Цена
BLM21BB750SN1D (MURATA) 640 6.56
Серия EMIFIL®, BLM21B
Impedance @ Frequency 75 Ohm @ 100MHz
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max