Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BLM21AG102SN1D (MURATA) | 11200 | 3.72 руб. | |
Параметр |
Значение |
|---|---|
| Current Rating | 200mA |
| Impedance @ Frequency | 1K Ohm @ 100MHz |
| Серия | EMIFIL®, BLM21A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| DC Resistance (DCR) | 450 mOhm Max |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Number of Lines | 1 |
| Корпус (размер) | 0805 (2012 Metric) |
| Тип монтажа | Поверхностный |
Наименование |
Кол-во
|
Цена
|
|
|---|---|---|---|
| BC847CLT1G (ONSEMI) | 376 | 2.06 руб. | |
| IDC-10F | 22192 | 5.40 руб. | |
| NCP1117ST50T3G (ONSEMI) | 23 | 23.76 руб. | |
| W5100 (WIZNET) | 160 | 495.94 руб. | |