BLM18SG221TN1D
Версия для печати
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM18S
Impedance @ Frequency 220 Ohm @ 100MHz
Current Rating 2.5A
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max