BLM18KG700TN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM18KG700TN1D (MURATA) 6000 1.72
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM18K
Impedance @ Frequency 70 Ohm @ 100MHz
Current Rating 3.5A
DC Resistance (DCR) 22 mOhm Max