BLM18HK471SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM18HK471SN1D (MURATA) 5280 3.38
Параметр
Значение
Filter Type Differential Mode - Single
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Current Rating 200mA
Impedance @ Frequency 470 Ohm @ 100MHz