BLM18HG601SN1D
Версия для печати Чип-дроссель SMD 0603 (Импеданс на 100MHz=600Ohm
Цена
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM18H
Impedance @ Frequency 600 Ohm @ 100MHz
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max