BLM18HD601SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM18HD601SN1D (MURATA) 2440 3.38
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM18H
Impedance @ Frequency 600 Ohm @ 100MHz
Current Rating 100mA
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max