BLM18GG471SN1D
Версия для печати
Цена
Параметр
Значение
Current Rating 200mA
Impedance @ Frequency 470 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM18G
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
DC Resistance (DCR) 1 Ohm