BLM18EG471SN1D
Версия для печати
Цена
Параметр
Значение
Impedance @ Frequency 470 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM18E
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current Rating 500mA
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max