BLM18EG221TN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM18EG221TN1D (MURATA) 1920 2.98
Параметр
Значение
Filter Type Differential Mode - Single
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Current Rating 1A
Impedance @ Frequency 220 Ohm @ 100MHz