BLM18BD102SN1D
Частотный фильтр
Наименование
Кол-во
Цена
BLM18BD102SN1D (MURATA) 80 1.64
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM18B
Impedance @ Frequency 1K Ohm @ 100MHz
Current Rating 100mA
DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max