BLM15HG102SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM15HG102SN1D (MURATA) 400 3.76
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM15H
Impedance @ Frequency 1K Ohm @ 100MHz
Current Rating 250mA
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max