BLM15HB121SN1D
Цена
BLM15HB121SN1D (MURATA) 2200 3.76
Параметр
Значение
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM15H
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current Rating 300mA
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max