BLM15EG221SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM15EG221SN1D (MURATA) 45 3.55
Параметр
Значение
Серия EMIFIL®, BLM15E
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedance @ Frequency 220 Ohm @ 100MHz
Current Rating 700mA
DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max