BLM15BD601SN1D
Версия для печати
Цена
Параметр
Значение
Impedance @ Frequency 600 Ohm @ 100MHz
Серия EMIFIL®, BLM15B
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Current Rating 200mA
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max