BLM15BB121SN1D
Наименование
Кол-во
Цена
BLM15BB121SN1D (MURATA) 7360 0.88
Параметр
Значение
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Серия EMIFIL®, BLM15B
Impedance @ Frequency 120 Ohm @ 100MHz
Current Rating 300mA
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max